ΑρχικήΤα Νέα μαςΔελτία ΤύπουΣύνδεσμοιΕπικοινωνία
ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ ΟΥΣΙΩΝ

ΕΝΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΕΥΚΗΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Ο Δήμος Λυκόβρυσης – Πεύκης σε συνεργασία με την Ένωση Γονέων Λυκόβρυσης – Πεύκης σας προσκαλούν να παρακολουθήσετε την ενημέρωση με θέμα
ΕΦΗΒΟΙ ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ ΟΥΣΙΩΝ εξάρτηση, πρόληψη & θεραπεία
την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου και ώρα 6:00 μ.μ.,
στο Δημοτικό Θέατρο Πεύκης

ΟΜΙΛΙΤΕΣ
Κώστας Αρβανίτης
, Δημοσιογράφος, μέλος του Διοικητικού Συμβουλίου ΚΕΘΕΑ
Κυρατσώ Σκοδρογιάννη, κοινωνική λειτουργός, Υπεύθυνη προγράμματος ΚΕΘΕΑ – ΣΤΡΟΦΗ

Η Αντιδήμαρχος Πεύκης
Ευαγγελία Βαλσαμά

Ένωση Γονέων Λυκόβρυσης – Πεύκης
Διονύσης Μανιάτης

Ληξιαρχείο

Συνένευξη του Δημάρχου

Μάϊος 2015

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ
ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΙΛΟΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΤΙΚΩΝ ΥΠΟΛΕΙΜΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Για την πρόσληψη με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου  για την κάλυψη κατεπειγουσών αναγκών, σύμφωνα με το άρθρο 206 Ν. 3584/07, διάρκειας δύο (2) μηνών

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Ο Δήμος Λυκόβρυσης -Πεύκης, προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό για την ανάθεση του έργου «Παρεμβάσεις εξοικονόμησης ενέργειας», Υποέργο 5 της εγκεκριμένης πράξης με τίτλο «Παρεμβάσεις εξοικονόμησης ενέργειας στα υφιστάμενα δημοτικά κτίρια και υποδομές στη Δημοτική Ενότητα Λυκόβρυσης του Δήμου Λυκόβρυσης - Πεύκης» - ΟΠΣ 427892, με προϋπολογισμό 169.218,25 ΕΥΡΩ με Φ.Π.Α.23% και αναθεώρηση. Το έργο χρηματοδοτείται από το Ταμείο Συνοχής.

Πρακτικό της με αριθμό 4/2015
συνεδρίασης της Οικονομικής Επιτροπής
Δήμου Λυκόβρυσης – Πεύκης
2o θέμα